zde se nacházíte:
Úvod > Vyhlášení dvanáctého ročníku Ceny Bronislavy Müllerové a šestého ročníku Labyrintu světa - Ceny Vladimíra Jochmanna pro učitele

Vyhlášení dvanáctého ročníku Ceny Bronislavy Müllerové a šestého ročníku Labyrintu světa - Ceny Vladimíra Jochmanna pro učitele

01.07.2016

Vzdělávací nadace Jana Husa vyhlašuje pro rok 2016/2017 pro studenty středních škol v České republice a Slovenské republice dvanáctý ročník Ceny Bronislavy Müllerové (Vyhlášení/Vyhlásenie).

Nadace dále vyhlašuje ve spolupráci s Ústavem profesního rozvoje pracovníků ve školství Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze  pro učitele základních a středních škol v České republice a Slovenské republice pro rok 2016/2017 šestý ročník programu Labyrint světa – Cena Vladimíra Jochmanna pro učitele (Vyhlášení/Vyhlásenie).

V lednu 2016 byly pro letošní rok vyhlášeny programy Stipendium Husovy nadace, Grant Husovy nadace a Přírodovědná stipendia Husovy nadace, uzavírka přihlášek do těchto programů je 9.9.2016.
Dále byl vyhlášen pro rok 2016 program Ius et Societas, uzavírka přihlášek do tohoto programu byla prodloužena do 15.7.2016.